השירותים שלנו

הסעות מאורגנות מטעם מקום העבודה

הסעות עובדים למקום העבודה, הממומנת על ידי החברה/המעסיק. אם בעבר נושא זה היה בבעלותם של חברות גדולות או ציבוריות, הנושא תופס תאוצה בישראל. כיום גם חברות פרטיות יכולות להעניק פריבילגיה זו לעובדיהן.
כמובן שחשוב למנות את יתרונות ההסעות המאורגנות, החשובות בראייתנו.

הסעות לטיולים לכל נקודה בישראל

ישראל על אף גודלה, מלאה באתרים היסטורים, צפון ירוק, דרום מדברי, עמקים, ואדיות, נחלים, מעיינות ומערות ואם יש משהו שיכול להפוך את הטיול שלנו לטוב יותר, מהנה יותר ומיוחד יותר הרי זו היא נסיעה נעימה ומפנקת. מטרובס מציעה מגוון רכבי טיול מרווחים, נקיים וחדישים על מנת שזמן הנסיעה ברחבי ישראל תעבור בנעימים.

הסעות תלמידים

מוסדות חינוך רבים בישראל אימצו כיום את "המודל האמריקאי" של הסעות אל בתי הספר. מטרובס מציעה הסעות עבור הסטודנטים והתלמידים בחינוך היסודי ,תיכוני והאקדמי. שירותי ההסעות של האוטובוסים ניתנים לאורך כל השנה, גם כאשר יוצאים לפעילויות מחוץ לכותלי בית הספר לטיולים, הצגות או הרצאות וגם מדי יום, כאמור, מהמוסד החינוכי וממנו.

הסעות תיירים

מטרובס מקדמת בברכה כל תייר המגיע לישראל. הסעות תיירים נועדו לתיירים המגיעים מחו"ל והן לתיירי פנים. מטרובס תתאים את האוטובוס הנכון לקבוצה על פי דרישותיה, אופי ואורך שהותם בישראל.

הסעות מותאמות לבעלי צרכים

מטרובס מאמינה בלהעניק את הנוחות המירבית לכל קשת האוכלוסייה בישראל, בין אם לנכים בעלי מוגבלויות, קשישים בעלי קשיים תפקודיים. לכל קבוצה ישנה ההגדרה הנכונה לה. מטרובס תעניק חווית נסיעה לכל לקוח באשר הוא.

הסעות לנתב"ג

אז למה כדאי להזמין שירותי הסעה מ.. ואל… שדה התעופה? התשובה ב 4 נקודות שאין צורך להרחיב בגינן במילים:

הסעות לאירועים

בשנים האחרונות, ענף האירועים העלה רמה ולא תמיד זוגות מתחתנים קרוב למקום מגוריהם. הזוגות המתחתנים וכמו כן חוגגים אחרים מזמינים שירות הסעה לאירועים שלהם. האפשרות לתת לחוגגים לשתות אלכוהול בכיף מבלי לחשוש לעלות על ההגה לאחר האירוע, זה דאגה לחוגגים מהגיל השלישי שלא תמיד מוצאים דרכים להגיע לאירוע. מטרובס תעמיד לשרותים אלו כלי תחבורה התואמים את צורכי האירוע, גמישות בשעות ההגעה והחזרה אדיבות הנהגים.

דילוג לתוכן